| Robi1444 a întrebat:

am o intrebare: Daca am cont de paysafecard si daca cineva imi da "transfer" sau nu stiu cum sa ma exprim. As putea sa scot cumva cash din paysafe?

Răspuns Câştigător
| alexutzu1981 a răspuns:

Se refera la faptul ca adaugi datele cardului in contul de paysafecard si dupa ce iti vor verifica datele cardului(de regula iti ia o suma modica de pe card gen 1$) apoi vei putea sa scoti banii din contul de paysafe in contul cardului tau.

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Nu poti. iti trebuie un card care sa-l link-ezi

| Robi1444 explică (pentru FatUglyVirgin):

Si ce card imi trebuie? La ce te referi sa il link-ez?

| alexutzu1981 a răspuns (pentru Robi1444):

Se refera la faptul ca adaugi datele cardului in contul de paysafecard si dupa ce iti vor verifica datele cardului(de regula iti ia o suma modica de pe card gen 1$) apoi vei putea sa scoti banii din contul de paysafe in contul cardului tau.