| cristian51090 a întrebat:

Salut.Dati-mi o fel de programa care pot filma ecranul meu de la pc(asemanator cu camstudio). Dati-mi de unde sa descarc si cum sa-l folosesc.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Fraps: http://www.fraps.com/download.php
Pentru a inregistra monitorul bifezi: La General "Monitor Aero Desktop (DWM)", la Movies bifezi 30 fps si alegi o partitie unde stii ca ai mai multa memorie, pentru ca 1 minut de inregistrare poate ajunge si la 1Gb (de preferat este sa bifezi si "hide mouse cursor in video"). La Video Capture Hotkey este selectata tasta F9, dar o poti schimba cu care ti-e mai usor si pe aia o folosesti pentru start inregistrare si stop inregistrare. Formatul inregistrarilor este AVI.

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Http://www.acasystems.com/en/screenrecorder/download.htm

toate programele care le copii sunt freeware sau trial. deci nu o sa poti sa faci orice doresti.

cauta pe google -> screen recorder free download si o sa gasesti mai multe...

Răspuns utilizator avertizat
| Caracteromule a răspuns:

Cel mai bun si mai simplu program e: bandicam, il downloadezi de aici:

http://www.bandicam.com/ro/