| AdyAdrian5 a întrebat:

Salut,dati-mi si mie va rog un program de editare video,cu care sa pot edita niste videoclipuri cu mine desenand,un program care sa deruleze videoclipurile mai rapid,sa poti schimba melodia si sa fie gratis,

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Windows movie maker. E singurul gratis care are efectul de "marire a vitezei" asa cum vrei.
- pentru W7 il iei de aici:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=34

| AdyAdrian5 explică (pentru horia2012):

Am incercat sa salvez un film facut in wmm dar nu merge, imi zice ca n-am memorie destula pentru a il salva, dar eu am

| horia2012 a răspuns (pentru AdyAdrian5):

Schimba-i numele si alege alta partitie. Cat spatiu liber ai pe C?

| AdyAdrian5 explică (pentru horia2012):

443MB

| horia2012 a răspuns (pentru AdyAdrian5):

Daca filmul tau depaseste cu putin 443 MB, nu te lasa. F-a cum ti-am zis mai sus. Trebuie sa faci curatenie prin el. Nu mai descarca in C. Fiecare browser la "optiuni" te intreaba unde sa descarce.
unde sa descarce.

Răspuns utilizator avertizat