| timisoara a întrebat:

Dau funda! Vreau sa fac o pagina de Google, unde sa imi fac reclama la propria firma de transport.Are cineva idee cum se poate face asa o pagina, daca costa ceva, si cum se facxe.Dau funda la un raspuns concret.O zi buna incontinuare! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GunsNRoses44 a răspuns:

Pai, mai multe siteuri gratuite pentru a crea diverse siteuri in orice domeniu, ar fi: -webnode
-ucoz
-googlesites (Daca esti incepator)
-wordpress
-blogspott (Daca esti incepator)
Succes!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce intelegi tu prin pagina de Google?

| timisoara explică (pentru suntserios):

Poate nu m-am exprimat pre abine... Vreau sa fac o pagina, cu numele firmei de transport, iar cine intra sa poata vedea detalii despre firma, tarife, contact.

| suntserios a răspuns (pentru timisoara):

Clar nu te ai exprimat bine. Tu pur si simplu vrei sa iti faci un site, pagina de Google e cu totul altceva.

Iti cumperi domeniu cu numele firmei, inchiriezi un host si pe urma angajezi pe cineva sa iti faca site ul.

| mrblizz311 a răspuns:

Google adsense si costa 100 lei lunar!

| Dannnniiii a răspuns:

"pagina de Google" laughing
* in continuare