| BossGaming08 a întrebat:

De 2 ore incerc sa rezolv asta... scriu de pe telefon.
Cand incerc sa caut ceva pe Google, de exemplu, cand incerc sa scriu se intampla ceva pentru. Fiecare buton. Pe E imi intra my computer, pe M ma da pe desktop, pe L imi pune PC ul in stand by
nu stiu ce naiba. Acum 2 ore ma jucam Minecraft si dintr o data cand incercam sa apas F (ca sa alerg) imi aparea o fereastra de cautare. am dat restart la pc de vreo doua ori. am incercat alta tastatura. Nimic. Ma rog, e cam greu de explicat. cine stie ce naiba e asta sa imi raspunda. Ma plictisesc de moartee sad

1 răspuns:
| AdrenalinTm a răspuns:

laughingam avut si eu ceva de genul dar doar ca erau inversate toate literele am reinstalat windows si am facut un restore ca sa nu mai am probleme pe viitor