| pandy a întrebat:

Salut. de 3 luni de zile am acesul restrictionat pentru marketplace Facebook. stie cineva vreun trik care sa trec peste acesta restrictie? nu ma puneti sa contactez Facebook pentru solutionarea problemei, pentru ca acolo nu este nimeni este doar AI. si daca va intrebati de ce am acesul restrictionat este din cauza ca am reinstalat windows-ul in pc si sunt vazut de AI ca, un cont creat nou si nu sunt eleigibil pentru standere lor.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu exista fente cand vine vorba de platformele mari, ori iti dau ei acces ori nu!
Facebook, google sunt de ocolit ei si serviciile lor, cand e vorba sa ii poti contacta nu ai cum sa o faci, deci te inteleg!

| pandy explică (pentru Simpatic):

Multumesc. este foarte rau cu aceste platforme care sunt vitale pentru vietile noastre. eu de exp : ma sustineam financiar din platforma marketplace, pana la gasirea unui serviciu. am incercat cu zecile de mesaje trimise la ei dar nimic. nu se ofera servici bune in ajutorarea clientilor, totul este lasat la mana AI. inainte din ce-am citit, puteai contacta o pers reala din facebock. nu am ce face, trebuie sa caut in continuare o solutie de-a avea aces la aceasta panarama marketplace care nu-mi-a placut niciodata modul lor de utilizare a acesteia.

| Simpatic a răspuns (pentru pandy):

Daca ai anumite produse care pot fi vandute poti incerca si pe olx, platforma este destul de ok, adica ai vizualizari, ai clienti potentiali, stie de ei toata tara, insa pe olx pe anumite categorii nu poti pune mai mult 1-2 anunturi fara sa platesti!

| pandy explică (pentru Simpatic):

Pai asta si este : ma pune sa platesc pentru fiecare anunt 1.30. si eu am sute de produse. si produsele mele sunt scumpe si putin cautate. am stati audio vechi dedicate pentru audiophili. ce-l mai ieftin aparat il vand cu 800lei. din experienta mea de 2 ani in Romania cu vanzari. am vandut doar 4 astfel de dispozitive.