| shintaro04 a întrebat:

De 4 zile nu mai pot sa dau follow la niciun cont pe Instagram. Stie cineva cum pot sa rezolv problema? Am incercat sa dau log out si sa reinstalez aplicatia si nu merge. Am si asteptat o zi (nu am mai dat follow la nimeni) si tot nu merge.

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Trimite un mail celor de la Instagram si spune ce problema ai.

| shintaro04 explică (pentru Aasdfghj):

O sa incerc, multumesc!

| shintaro04 explică (pentru Aasdfghj):

Cum pot sa le trimit un email? Care e adresa de mail? Pe support@instagram.com nu merge, imi zice sa merg la Help Center

| shintaro04 explică (pentru Aasdfghj):

Am raportat de 5 ori, poate o sa-mi deblocheze contul

| Aasdfghj a răspuns (pentru shintaro04):

O sa dureze pana citesc toate mailurile pe care le-au primit dar sigur se rezolva.