| ajutorbaietii a întrebat:

Salut,de aproape o saptamana nu imi merge contul meu personal de Instagram si imi da o eroare : Fluxul nu a fost reincarcat de fiecare data cand intru pe cont si dau refresh(adica nu il pot accesa, nu am acces la el).Pe telefon imi apare eroarea asta insa pe calculator nici nu imi pot vedea poza de profil sau meniurile.Nu imi merge nici o functie din setari sau arhive nimic.Contul exista adica nu a fost spart doar ca nu am ce face…le-am dat si e-mail dar degeaba ca nu se intampla nimic.Am dat si actualizare si tot degeaba.
Dau funda la cine ma ajuta!

3 răspunsuri:
| fuckingbalkan a răspuns:

Reseteaza telefonul sau dezinstaleaza Instagram si reinstaleaza l inapoi

| Mihaela0899 a răspuns:

Salut! Ai reușit să rezolvi problema?

| Lungu7 a răspuns:

Asta am pățit și eu aseară până acum