| Ion_Ivanovici_1995 a întrebat:

De cand am folosit nenorocirea de Windows Update care imi dadea cateva mesaje importante, calculatorul merge mult mai incet. E vreun program de boost ceva care m-ar putea ajuta?(fara clasicele mesaje :"reinstaleaza windowsu").

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Esti sigur ca mesajele erau de la windows update? windows update are rolul de a optimiza in sensul bun sistemul de operare.
in plus faptul ca il simti mai lent nu e neaparat vina update. depinde cum il ai configurat, depinde de ceea ce ai instalat in pc, etc.
eu personal recomand Microsoft update.

| Ion_Ivanovici_1995 explică (pentru gelu1970):

Am dat update la Windows Update, mi-a facut vreo 5 mesaje importante si dupa aia a mers mai incet, apropo, astazi imi dadu o eroare de windown, ceva de genul si scria ceva de licenta, ar trebui reinstalat sau merge gasita licenta pe net?

| gelu1970 a răspuns (pentru Ion_Ivanovici_1995):

Acest subiect nu e permis aici. nu trebuie sa reinstalezi insa trebuie sa vorbim in mesaj privat. apropo ce windows folosesti?

| Ion_Ivanovici_1995 explică (pentru gelu1970):

7 ultimate

| gelu1970 a răspuns (pentru Ion_Ivanovici_1995):

Lasa-mi un id de mess yahoo. in mesaj privat daca poti