| Ioan19960516 a întrebat:

Cu ce program as putea sa fac un CD cu Windows xp sp3, cand pornesc calculatorul si am cd-u cu windowsu respectiv in ea si sa dau enter si dupa aia pot sa pun windowsu din nou in calculator?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gaseste o arhiva Windows XP Sp 3 Professional. Arhiva trebuie sa aiba terminatia ISO sau NRG. Adica: "Windows Sp.3 Professional.ISO". Apoi introduci un CD sau DVD (vezi ce-ti cere cand incerci sa scrii). Daca ti-l scoate afara inainte de a-l scrie schimba-l (CD cu DVD sau invers). Apoi dai comanda "Burn image to Disc" si gata. Ca sa ai arhiva de Windows cauta pe net. Il instalezi usor si are limba romana. Scrii ce cauti si iti vor apare mai multe siteuri. Vezi de unde poti da jos.