| nistorpetru98 a întrebat:

Salut.De ce cand instalez o aplicatie sau un joc imi apare nu se poate instala pe dispozitivul de stocare usb sau card.Cum pot face sa se instaleze normal. Funda

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cand procesul de instalare incepe, ajungi la o fereastra care iti aratat sau te intreba unde vrei sa se instaleze.
Inainte de a trece la "next" fi atent ca te lasa sa modifici calea de instalare.
Calea de instale normala este:
C:\Program Files\Nume Program sau
C:\Program Files\
Nume Companie\Nume Program...
sau variante.
Important este C:\Program Files.

| Pinker a răspuns:

Reformeaza stick-ul asa http://www.youtube.com/watch?v=aD4jL8AM-Gw s-ar putea sa mearga am avut si eu aceeasi problema ca a ta incearca! Funda?