| George3313 a întrebat:

De ce cand s-a actualizat skype imi scrie atunci cand vreau sa il pornesc The program can t start because api-m.s-win-crt-runtime-I1-1-0.dll is missing for your computer.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca nu va pricepepeti, um domnule HacK4RekT...*hagh 10 ani*
Intri aici: https://www.dll-files.com/api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll.html
Dai jos de tot, si gasesti Bits and Versions.
Click dreapta pe my computer, si cauti acolo daca ai pe 32 sau 64.
Depinde ce ai si dupa descarci ori 32 ori 64 scrie in fata versiunii.Descarci apasand "download" in dreapta.
Dupa,copiezi ala, te duci in my computer, disk local C(sau unde ai windowsul), windows, system 32 si il copiezi acolo.
M-am grabit, da' tot vreau funda!

5 răspunsuri:
| xByte a răspuns:

Descarci dll-ul respectiv si il pui in folder-ul cu skype

| George3313 explică (pentru xByte):

De unde il iau

| xByte a răspuns (pentru George3313):

Exista google boss. Scrii numele dll-ului, dupa numele dll-ului scrii download, si prin minune o sa iti apara site-uri de unde sa descarci... E 2017, ai acces la informatii, si totusi nu stii sa iti cauti informatia... putin cam tragic nu crezi?

| ArcasuMoldovan a răspuns:

Daca gasesti raspunsul, anunta-ma, si eu am aceeasi problema.

| Zdef a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=VyyrEdFCJPc Daca nu vrei sa te uiti atunci trebuie sa descarci dll-ul lipsa si sa-l adaugi in System 32 sau SystemWin64, depinde de cum este intalat windows-ul.