| anonim_4396 a întrebat:

Salut, De ce cand vreau sa dezarhivez un film de 94 MB cu "7Zip" cand dau "C; ick Dreapta" si tin click-ul pe "7Zip" nu are nici un efect. Am incercat si cu "WinRar" si tot asa cand dau "Click Dreapta" pe el si dau "Extract = || = Here" nu are nici un efect sau daca intru in arhiva cu "WinRar" si il trag pe "Desktop" sau altundeva ajunge pe la jumatate si spune ca nu am spatiu pe disk, chiar daca am 10 GB liberi. E posibil sa fie de la HDD? A si acest bug e doar la acele filme si la inca niste fisiere dar la alte Foldere/Fisiere merge totul perfect. Dau [ FUNDA ] pentru un raspuns care ma v-a ajuta.

1 răspuns:
| FreeLife a răspuns:

Acel winrar ce vrei sa-l dezarhivezi e unul sau sunt 50-70? caci ala e un sistem de Pack, prin care winrar comprima un fishier in general mare, prin mai multe fisiere winrar de aprox 90 Mb, depinde de Capacitate la 90Mb pe pack filmul ar trebui sa aiba in jur de...5-6 GB dar ar trebui sa fie de 48 Mb nu 90, in fine cam asta e ideea