| Yohei a întrebat:

De ce nu am și eu modul ăla cu muzică la story, la Facebook?
E actualizat de fiecare dată când mi se cere și tot nu apare, toți prietenii mei au numa eu nu am (Nu cred ca e din cauza telefonului = Huawei P20 PRO).

1 răspuns:
| ariannakaterine a răspuns:

Incerca sa raportezi problema asta celor de la Facebook! Cu siguranta nu este tefonul de vină, și nici faptul ca ar fi(sau nu) actualizat; este o eroare pa care am întâmpinat-o și eu(in cazul meu nu puteam sa pun sondaje), iar după ce am raportat-o s-a remediat!