| Yohei a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot pune muzica la story pe Facebook? Am vazut ca la unii le apare acolo,, muzica,, (mie nu imi apare). Si am facebookul actualizat, mereu, stie cineva de ce sau cum fac sami apară?

Răspuns Câştigător
| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa ai un anumit nr de prieteni ca sa iti apara.
Te pup

| 70gabriela70 a răspuns (pentru 70gabriela70):

Cred ca o mie, nu sunt sigura. Eu am in jur de 600 si nu imi apare

| Yohei explică (pentru 70gabriela70):

Mulțumesc! Pup?

5 răspunsuri:
| partenersite a răspuns:

Doar de pe telefon se poate adauga muzica la povestea mea de pe Facebook. De pe calculator, nu! Funda?

| itsmeraraa123 a răspuns:

Nu are legătură cu numărul de prieteni, doar verifică sau încearcă să reinstalezi aplicația cu ultima sa versiune.

| Yohei explică (pentru itsmeraraa123):

Am incercat dar degeaba