| DaRyUsSyK a întrebat:

Salut,de ce nu imi citeste cd writerul de la laptop cd-urile originale (de exemplu:am cumparat antivirus si nu il citeste,driverul de la laptop nu il citeste)dvd-urile originale si celelalte cd-uri le citeste, care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

S-a stricat inscriptorul dvd, trebuie sa-l schimbi tu sau la un service! In nici un caz nu e din cauza Windows-ului! Bafta!

| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Poate fi o eroare de win trebuie reinstalat

| DaRyUsSyK explică:

L'am rezolvat, am curatat laserul cu un betisor inmuiat in apa distilata