| camellia_2361 a întrebat:

Saluthappy...de ceva timp cand ma conectez pe messenger mereu imi apare CALL HISTORY si ma enerveaza foarte tare...cum as putea sa fac sa imi dispara?happy
Va rog ajutati`ma:* multumesc!

4 răspunsuri:
| Luci009 a răspuns:

Daca nu ma insel, e ceva pe acolo de unde poti sa e stergi.
funditabig grin?

edit:"vecinule de mai jos, ea daca sterge messengeru nu o sa dispara alea sunt salvate in id-ul de messenger"

| 288474 a răspuns:

Asemenea mesajelor primite cand esti offline care-ti apar imediat ce te loghezi, apare si call history.
vezi cine te-a sunat in timp ce nu erai si:
da-i ignore (pentru a nu te mai putea suna)
sau spune-i sa nu te mai sune cand vede ca nu esti.

also, vezi ca poti asculta mesajele. sunt exact ca cele de la offline messages numai ca audio.

| camellia_2361 explică:

Multumesc frumos pentru ajutor o sa incerc cumva sa il fachappy:*

| stiitorul a răspuns:

Se intampla sterge messengerul tot si intra pe net si ia-l din nou o sati mearga da-mi funda