| Pyciu90 a întrebat:

Cand deschid mess ul imi apare mereu call history. Stie cineva cum faca sa dispara? Am crezut ca e de la mine dar am reinstalat windowsul si tot la fel apare.

9 răspunsuri:
| MITZANUL a răspuns:

Este o copie la conversatiile tale. Daca vrei sa dezactivezi dai click sus in fereastra de mess pe "messenger -> privacy option -> conversation history ->si bifezi "do not keep a history of my conversation".

| Pyciu90 explică (pentru MITZANUL):

Nu am asa ceva...

| MITZANUL a răspuns:

In fereastra unde scrii nick si parola imediat sub bara de sus unde scrie Y Messenger ar trebui sa scrie : messenger; contacts; action; help. Ai asa ceva?

| Pyciu90 explică (pentru MITZANUL):

Nu chiar.am doar messenger si help. In submeniu la messenger sunt doar Connection Preferences si Exit. dar m am uitat in C P si nu e nimic legat de ce ai scris tu mai sus. am messenger 10 beta. si m am gandit k e posibil sa fie de la el da la alte id uri nu apare call history.numai la id meustraight face

| Pyciu90 explică (pentru MITZANUL):

Nu chiar.am doar messenger si help. In submeniu la messenger sunt doar Connection Preferences si Exit. dar m am uitat in C P si nu e nimic legat de ce ai scris tu mai sus. am messenger 10 beta. si m am gandit k e posibil sa fie de la el da la alte id uri nu apare call history.numai la id meu.

| MITZANUL a răspuns (pentru Pyciu90):

Dupa ce te loghezi trebuie sa apara si ce am scris eu.

| Pyciu90 explică (pentru MITZANUL):

Da dar eu nu am in "privacy option" nimic de genul "conversation history"sad

| MITZANUL a răspuns (pentru Pyciu90):

Dupa ce te loghezi dai click pe messenger -> privacy option -> si in fereastra care apare ai in stinga o lista in care e si conversation history.

| Pyciu90 explică (pentru MITZANUL):

Nu am asa ceva...cel mai apropiat de ce zici tu ar fi archive dar nu e nimic legat de call history acolosad