| EcLipSa234232 a întrebat:

Decateori ma loghez pe Messenger imi apare call history... adica toata lista cu call history
Stie cineva cum sa dau disable ca sa nu mai apara mereu cand ma loghez?

2 răspunsuri:
| MarayaMăriuca a răspuns:

Usor da-i stanga sus la messenger apoi preferinte (ctrl-shift-p) apoi pe prima chestie la mine e setari generale in fine e prima categorie si apoi apar mai multe casute de bififat trebuie s-o debifezi pe a treia si ai scapat de probleme bine-nteles sa dai apoi o sa salvezi setarile, succes big grin

| klaudiu13 a răspuns:

Reinstaleazati messengeru