| changedmind a întrebat:

De ceva timp nu-mi mai merge imprimanta. O pornesc si cand vreau sa imprimez ceva, imi da o erroare" Windows nu poate imprima din cauza unei probleme de configuratie a imprimantei curente " straight face Am dezinstalat si instalat imprimanta de 3 ori pana acum, nu stiu ce sa-i mai fac! :@ Mentionez ca modelul imprimantei este Canon Pixma Ip 2600. + Am incercat-o si pe calculatorul unui prieten si dadea aceeasi erroare. straight face

1 răspuns:
| DoRu a răspuns:

Daca nici asta n-a mers, un singur lucru ramane de facut...
reinstaleaza'ti windowsul... windows 7 ultimate'ul sau xp'ul. big grin