| BlakCosmmo12 a întrebat:

Buna TPU...Am o problema cu imprimanta...Mi-am incarcat cartusele si nu pot imprima..am si driver-ul instalat si tot nu merge i-am dat si restart imprimantei si tot nu merge..PS: am Canon Pixma MG 3550
Urgent! ....Acord funda happy

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Fa o resetare

1. Tine-ti apasat butonul "Cancel" apoi apesi "Power"
2. Apoi cu butonul "Power" apasat dati drumul la butonul "Cancel"
3. Urmand ca dupa aceea sa tineti in continuare butonul "Power" apasat si sa apasati de doua ori butonul "Cancel"
4. Dati drumul la butoane si astepti cateva secunde pana apare cifra 0 pe display
5. Apasati de patru ori butonul "Cancel" si la sfarsit butonul "Power"

Dupa aceasta manevra imprimanta ar trebui sa functioneze din nou.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai daca nu-ti vede un cartus sau pe amandoua, cum vrei sa listeze?