| notnice a întrebat:

Salut, de curan am achizitionat un nou pc. Toate bune pana cand testez castile. De auzit se auzea dar microfonul nu mergea, pc-ul il detecteaza dar nu se aude nimic. Am instalat toate driverele dar tot nu mergea. Tin sa precizez ca la pc-ul vechi se auzeau.

2 răspunsuri:
| StevenStallone a răspuns:

Si eu am patit asa. Bine, la PC meu am mufe pentru casti si in fata unitatii si in spate. Daca ai bagat castile in fata si nu merg, baga-le in spate, si invers.
La mine asta a fost problema.
Bafta multa!

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Ai verificat in setari sa fie activat?