| XdOx3DaNe a întrebat:

.am si eu o problema cu microfonul sad pana acum imi mergea perfect.dar acum cateodata se aude un bazait naspa de tot...am driverele instalate..setarile la fel ca inainte..de ce face asa oare?

1 răspuns:
| simpluone a răspuns:

Este posibil sa fie firul de masa (minusul) de la microfon. incearca un alt microfon cu tot cu fir si vezi daca mai face. Misca cablu in anumite locuri in special langa mufa sau casca si vezi daca cumva are vreo legatura cu bazaitul