| Diamondsz a întrebat:

De curand am achizitionat un telefon Samsung Corby S3650.Si am setat prin intermediul Vodafone:Vodafone live! PRE.Si imi scrie "Autorizare nereusita"
Ce pot face?
FUNDITA!

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Ia setarile

| alecx4music a răspuns:

Banuiesc ca ai sunat la Vodafone sa iti activezi serviciul de Iinternet pentru mobil. Daca serviciul este activat si tot nu merge, inseamna ca setarile pentru internet nu sunt bune. Suna la ei si spune-le sa iti trimita pe telefon sau pe e-mail setarile pentru internet.

| Diamondsz explică (pentru alecx4music):

Am facut si asta.Cred ca Vorbesc cu un operator.

| Diamondsz explică:

Pai asta am facut adriane.