| anonim_4396 a întrebat:

Salut,de curand am instalat windows 10 pe un laptop nou,vreau sa va intreb ce drivere trebuie sa mai instalez,am inteles ca windows-ul le instaleaza pe majoritatea, voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Pietricel a răspuns:

Intra in panou de control in dispozitive si imprimante du-te unde vezi manager dispozitive si vezi ce este neregula cu drivele si dai depanare daca driverele nu functioneaza corect daca nu merge cauta pe net download drivers windows 10 sau driverul respectiv de care ai nevoie sper ca te am ajutat Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pietricel):

Ok,mersi happy

| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

Cel mai bine intra pe site-ul producatorului, cauta modelul tau si descarci de acolo driverele necesare. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Signori_Gianmario_1993):

Mersi happy

| bystefu a răspuns:

Cauta in windows, "update", da-i check for updates si lasa-l sa si le ia + toate actualizarile pentru defender si alte pack-uri. Dupa ce se realizeaza acest pas, va merge brici, fara sa te complici.

| Pietricel a răspuns:

Cauti modelul laptopului tau pe website-ul producatorului si ai sa vezi ce fel de drivere are nevoie. Eu pe laptopul meu am facut doar cel wifi, bluetooth si placa video, nu folosesc lan, webcamu, si celelalte.

| bystefu a răspuns (pentru Pietricel):

Daca dadu funda la raspunsul ala, deja e prea mult pentru noi. big grin