| soby47 a întrebat:

De curand am luat Prototype 2, dupa ce l-am instalat l-am jucat ce l-am jucat si am inchis PC ca doar mai am si eu o viata. Dar a 2 zi cand am intrat in el, de la inceput pana,,! si intro-ul companiei care a facut jocul Activision avea lag!,, (parca mergeam cu ultra slow motion).

Am sters si reinstalat jocul, aceeasi chestie dupa ce am l-am pornit a doua oara avea lag.
Placa video :Nvidea 220GT 1 Gb 128 bit
Ram : 2 Gb
Procesorul Dual Core de 2.93

Am dat update la placa video si tot nu a mers. Are cineva vreo idee de ce?

Răspuns Câştigător
| Raydar a răspuns:

Da este posibil ca
1 sa ai virusi prin pc(cel mai improbabil)
2 O componenta a pc este corupta(cel mai probabil un ram)
# poti incerca sa cureti de praf pc..este posibil ca procesorul sa se incalzeasca si sa se sufoce.(incearca asta prima oara-atentie cum umblii la procesor-recomand compresor de aer-e mai sigur)