| mary54653 a întrebat:

Salut, de curând cineva m-a făcut admin pe o pagină. El mi-a spus ca m-a adăugat și ca pot sa postez.Cum postez, daca nu mi-a dat contul paginii, pot sa fac asta după Facebook meu, adică sa intru pe pagina respectiva și unde scrie "scrie ceva in pagina" acolo pun poze? Sau cum?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,intri de pe contul tau si o sa ai cateva functii in plus, le vei observa tu singura. De exemplu o sa ai pagina cu setari, membri, tot ce vrei, poti sa stergi si pagina daca vrei.

| mary54653 explică (pentru anonim_4396):

Deci, intru pe pagina și unde scrie "scrieți ceva " acolo pun poze?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mary54653):

Depinde si ce vreti sa faceti.Cred ca da.

| mary54653 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa pun poze, dar sa nu îmi apăra numele de la profilul meu, sa pun poze și sa apăra numele paginii.

| mary54653 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa pun poze in pagina dar sa nu îmi apăra ca profilul meu doar pagina atât. Unde dau sa pun poze in pagina?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mary54653):

Intrati pe pagina aceia si puneti acolo unde ati zis dvs. "scrieti ceva", asa o sa apara.