| alexan38 a întrebat:

Salut, de curand m-am gandit sa fac un upgrade la PC-ul meu. Am o placa de baza ASRock H110M-DGS si voiam sa stiu daca o sa suporte GTX 960 GDDR5. Stiu ca la memorie RAM trebuie sa fie DDR4 deci nu am intrebari iar la procesor suporta 6th si 7th generation de orice fel de Intel Core. Va rog ajutati-ma dua funda.

1 răspuns:
| dfeel a răspuns:

O sa suporte dar depinde de procesor sa o ajute sa dea maximul de performanta si de sursa sa ofere puterea de care are nevoie.