| Dragos005 a întrebat:

Salut, de curand mi-am deschis calculatorul pentru a-i monta un cooler, dar dupa ce l-am reasamblat si l-am pornit, ventilatoarele placii video mergeau pentru 2-3 secunde, dupa care se opreau si nu dadea niciun fel de imagine pe monitor. Placa este un Asus GTX 1070 strix. Daca aveti vreo sugestie, sunt deschis la orice sfat.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai asamblat gresit /ai facut un scurtcircuit.

Alta data apeleaza la cineva cine se pricepe!

Inchipuie-ti, ce s-ar fi intamplat daca ai fi urcat intr-un elicopter si sa te apuci sa mesteresti in timpul zborului, daca nu te pricepi...

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru Bula):

Baga parola de parasuta big grin

| Dragos005 explică (pentru Stefancalin1997):

big grin