| AAnnonim a întrebat:

Salut:.De dimineata mi-a aparut o eroare care imi aparea sa dau CTRL+ALT+DELETE ca sa ii dau restart. am instalat windowsu acum cateva ore si imi merge in ultimu hal..nu am nici un program instalat in el decat google chrome..am instalat drivere..si tot ce era al pc`ului..pana sa il reinstalez merge de 10 ori mai bine..pareri ceva de la cei care se pricep la calculatoare? ..solutii ceva?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In mod clar ai instalat un windows prost, intaleaza din nou dar un bun windows, si daca nu sti nu instala lasa pe cine stie

| Ichnat a răspuns:

Stiu, si eu aveam aceiasi problema! sad

Trebuie sa stergi noul windows si sa incerci sa-l reinstalezi sau sal pui pe cel vechi inapoi.

| Neymar96 a răspuns:

Instaleaza din nou un alt windows si formateaza pc-ul happy