| swf a întrebat:

De fiecare data cand incerc sa deschid Skype mi se restarteaza PC-ul, cand incerc sa sun pe cineva pe yahoo messenger mi se restarteaza pc-ul --MA CAM ENERVEAZA CHESTIA ASTA-- astept o solutie urgent pentru ca trebuie sa vorebsc cu cineva din afara, dau funda vot tot ce vreti doar sa-mi spuneti solutia. Pa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca, impreuna cu o persoana experimentata, daca poti sa *desciocalezi* unitatea centrala si sa te uiti daca e prea mult praf. Mi s-a intamplat si mie mai de mult... Incercam sa intru intr-un joc si POC... se inchidea pentru ca motherboardul si CPU aveau temperaturi prea mari iar *cooling fan-ul* nu mai mergea asa bine din cauza prafului. Ca sa te tii la curent cu temperatura motherboard-ului si al CPU incearca http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/AIDA.shtml

2 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Cred ca problemele sunt un pic complicate problema poate de multe feluri e necesar sa cauti de unde vine problema poate fi de la HDD daca el are unelegreseli pe el daca vrei ca sa rezelvi aceasta te pot ajuta scriiemi prin privat emailul tau si incercam sa facem totul functional

| swf explică:

@SciFiNicK cooler fan'ul merge perfect, nu asta e problema...mersi oricum de ajutor, ai votwinking