| SorinELoo7 a întrebat:

Care stiti cum sa fac sa ramana setata limba romana la Yahoo Messenger, ca de fiecare data cand il deschid imi porneste cu engleza... si daca stiti un multi mess bun. Astept raspuns si dau FUNDA!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=7573
Tot aici ai si un link pentru. yahoo mess 11. 5 bun.

| SorinELoo7 explică (pentru anonim_4396):

Stiu tutorialul, dar cum fac sa ramana romana si atunci cand il deschid?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Nu-mi dau seama ce ti se intimpla. Eu, dupa ce am instalat YM prima data am setat limba, a facut el o descarcare a limbii romane, a cerut si am dat Y pentru relansarea YM si asa a ramas. Dupa asta am facut restul setarilor cum doream eu. Poate cu o dezinstalare si reinstalare corecta pas cu pas se rezolva. Presupun.

| SorinELoo7 explică (pentru anonim_4396):

Exact acelasi lucru am facut si eu sau o fi in legatura cu windowsu' pentru ca il am in engleza...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Nu, nu are legatura cu WIndows. Stii "intreaba videotutorial"? Acolo sint baieti destepti si raspund si repede. Inra la ei.

| SorinELoo7 explică (pentru anonim_4396):

Deci tu de cate ori deschizi Yahoo il ai in Limba Romana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Da.