| calinsocol00 a întrebat:

Am o problema! Cum fac sa nu mai imi apara yahoo! messenger de fiecare data cand imi deschid leptopul?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Se poate face prin două metode
1.
Start/run/scrii acolo msconfig/enter
Din fereastra ce apare selectează tabul „startup"
Din fereastra ce apare nevighează pâna geseşti Yahoo messenger şi debifează-l de acolo
2.
Deschide Yahoo messenger
navighează sus în tabul „messenger"
selkectează de acolo prefereneces sau apasă ctrl+shift+p
din fereastra ce apare navighează la opţiunea de „general"
acolo ar trebui să fie bifata o funcţie ce îi spune porneşte messenger odată cu Windows
Debifează acea funcţi şi salvează setările.
Succes

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Debifezi sign in automaticly dupa ce se deschide messul

| Anonymous1995 a răspuns:

Vezi ca atunci cand intrii pe id iti apare selectat "Sign in automatically" debifeazalhappy funda?

| adrew a răspuns:

Foarte simplu, intri in setari/preferente la mess si stergi casuta aia unde scrie Run yahoomesenger at startup

| kr37zu a răspuns:

Intri in: Start si apesi pe butonul "Run", se va deschide o casuta si acolo vei scrie "msconfig" (fara ghilimele), dai click pe "Startup" si de scolo deselecteaza programele care vrei sa nu mai porneasca odata cu calculatorul.