| CosminBone a întrebat:

Salut de la un timp pc merge altfel! Cateodata cand vreau sa mai intru pe youtube sus scrie Connecting si nu se intampla nimic trebuie sa dau restart ca sa se rezolve problema si e nasol! Cand ma mai joc jocurile nu mergeau cum mergeau inainte acuma am fps mai mici in jocuri si se blocheaza! Am antivirus am pc bun deci acuma 3 zile ma jucam excelent fara probleme nu am virusi! Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
De cand nu ai mai reinstalat windos-ul? Cred ca asta este problema.
Trebuie instalat odata la 6 luni.

| Greece2000 a răspuns:

Salut CosminBone, simplu refati windows-ul si scapi de tot. Funda?

| CosminBone explică:

L-am reinstalat acuma 5 zile! Si de asta l-am si reinstalat dar problema a reaparut dupa 2 zile de la instalare!