| CosminBone a întrebat:

Salut de la un timp pc merge altfel! Cateodata cand vreau sa mai intru pe youtube sus scrie Connecting nu se intampla nimic trebuie sa dau restart ca sa se rezolve problema si e nasol! Cand ma mai joc jocurile nu mergeau cum mergeau inainte acuma am fps mai mici in jocuri si se blocheaza! Am antivirus am pc bun deci acuma 3 zile ma jucam excelent fara probleme nu am virusi! Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Esti sigur ca nu ai virusi? Cand ai scanat ultima daca calculatorul?
Invata sa te exprimi corect.

| CosminBone explică (pentru robytoby):

Nu am! Am scanat totul! AVG

| robytoby a răspuns (pentru CosminBone):

Ai virus sigur, acum doua zile am reparat un calculator, pe care se juca un copil si se bloca, nu mai putea sa foloseasca Skype.
Incearca un alt antivirus, AVG nu este stralucit mai ales ca este free.