| tudor19 a întrebat:

de o vreme indelungata mi se tot blocheaza siturile pe care intru asta dupa vreo ora de navigat pe x situri.imi zice ceva gen pluginu este inactiv bla bla si se blocheaza tot. chiar daca pcul n-are virusi, windosul instalat din nou, hard nou(credeam cai de la hard care mi s-a ars dar nu tot asa merge). vreo sugestie? va rog

2 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Mi se intampla si mie dar rar... Eu am dat opreste pluginul sau am dat restart la pc si totul a mers. Daca nu merge nici dupa aceea incearca cu alt browser web. (exemple de browser: Google Chrome; Mozilla Firefox; Opera)

| tudor19 explică (pentru Ykuzo):

Mie prea des.aia fac si eu il restartez ca n-am ce face.asa imi face la orice browser