| nemoxxx a întrebat:

De unde cumparam cele mai ieftine componente de pc din tara?

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

Www.pcgarage.ro

2 răspunsuri:
| retr0 a răspuns:

Eu recomand emag.ro! big grin

| taken a răspuns (pentru retr0):

Cei de la Emag sunt seriosi, daca este o problema cu un produs aflat in garantie se rezolva, dar nu sunt cei mai ieftini. Daca vrei sa cumperi un anumit produs poti sa-l cumperi de la ei chiar daca platesti mai mult cu 30-40-50 lei decat daca ai cumpara din alta parte, dar daca vrei sa cumperi componente pentru un intreg PC atunci deja te duci la vreo 200-250 lei ceea ce este mult.