| TomyBrave2019 a întrebat:

De unde pot instala Adobe Photoshop gratuit? Am încercat Media Get dar unul nu se putea deschide propriu-zis și de la celălalt m-am ales cu un virus.
Dau fundă! Mersi.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

In afara de piraterie, DE NICAIERI!
Photoshop-ul nu are versiune pe gratis
DAR
exista alternative gratiz cum ar fi Gimp
https://www.google.com/search?q=alternative+photoshop
https://www.lifehack.org/......-know.html

Gimp-ul la un moment dat chiar era dat ca exemplu ca are partea de scriptare mai buna decat marele si tarele Photoshop

| TomyBrave2019 explică (pentru Bizon95):

Mersi. Mă voi interesa.

| Bizon95 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Cu placere!

6 răspunsuri:
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Adobe NU se poate instala gratuit. Trebuie cumparat. Orice altceva este o piraterie si incalca drepturile internationale in vigoare.

| Arahide40 a răspuns:

Am eu photoshop crackuit, o versiune mai veche. ti-l dau daca vrei

| TomyBrave2019 explică (pentru Arahide40):

Nah e ok. Mersi oricum