| andreyush99 a întrebat:

De unde pot scoate un driver pentru sunet? Placa se numeste : Sound Chip : VT8233/ A AC'97 enhanced audio controller. am cautat pe google da nu gasesc

5 răspunsuri:
| andreyush99 explică:

E pc unui prieten. El nu are net. trebuie sa ii descarc de la mine driver pentru sunet. Windows SP3 eu i-am instalat, nu are cd de la unitate. Am facut update cu SlimDrivers. toate sau instalat doar sunetul nu. Placa e integrata

| anonimg a răspuns:

Placa de sunet este integrata sau este separata(dedicata)?
Si ce placa de baza ai?

| airflow a răspuns:

Spune nu si noua numele placii nu doar modelul

| airflow a răspuns (pentru airflow):

Si spune mi si ce windows ai instalat sa stiu ce sa caut

| StefanERC a răspuns:

Iti spun felul in care fac eu rost de drivere. Te duci pe acest link http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29 apoi te duci in josul paginii si apesi pe " Lancer la détection" apoi descarci programul care ti-l da acolo il instalesi si dupa tot acolo pe site iti scanezi pc-ul si iti spune exact ce drivere iti lipsesc

Bafta!
Uite inca un site ajutator http://videotutorial.ro/......ial-video/