| gabriel18322645 a întrebat:

Salut am un router HUAWEI EchoLife HG520s si cand il conectez la internet si bag mufa lan in pc merge internetul. dar daca vreau sa prind WIFI imi apare ca e conectat la internet... telefonul dar cand vreau sa intru pe google imi apare un fundal rosu si scrie DECONECTAT NEPLATA. Roterul are 8 becuri si sub un bec scrie internet dar ala nu este aprins. si cred ca din cauza asta nu merge. daca este nevoie sa intrati l mine in pc prin teamwier adaugatima la mess gabitzelu3.
Multumesc.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| nescafe720 a răspuns:

Ai incercat sa intri pe pagina celor de unde ai internetul si sa ii intrebi? am patit si eu asa (la romtelecom dar al meu e altfel de Huawei) si am rezolvat pe pagina lor. poate te ajta asta: http://suport.romtelecom.ro/......e%20HG520s

1 răspuns: