| BlEetT a întrebat:

Salut, deci am o mare mare problema. Mi-am cumparat astazi o camera web si nu stiu ce naiba are. Deci bag mufa de la USB, web-ul porneste, merge perfect si dupa vreo 30 de sec - un minut se blocheaza si nu mai merge. Daca vreau sa o pornesc din nou nu mai merge si zice ca cica camera nu e conectata la pc. Ce sa fac? Va rog sa ma ajutati...Cine ma ajuta sa o fac are funda si vot.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Ce camera ai? ce firma? poate nu e instalat bine driveru. incearca si mai instaleaz-o o data. si vezi atunci ce face. problema ca se blochiaza se intampla la toata lumea dar isi revine dupa la mine unu se blochiaza cand ma vede o persoana dar isi revine dupa ce imi da accept inca o persoana sa ma vada (de la doua persoane in sus merge struna)

| bya97 a răspuns:

Du'o la reparat si asa are garantie...