| DoNotDisturbDND a întrebat:

Deci am un mix de vreo ora si vreau sa il pun pe youtube, dar nu stiu cum sa pun o imagine la el..ma puteti ajuta? Cu ce program? Si daca se poate si niste instructiuni. Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| sliferTM a răspuns:

Adobe after effects. e bun dar complicat
eu zic windows movie maker
E simplu pui o imagine ii pui durata la imagine cat are si melodia si sub imagine bagi melodia
acu e dupa placerea ta sa pui m, ai multe sau numai unahappy

1 răspuns:
| NopeCheers a răspuns:

Foloseste Adobe After Effects, Camtasia. (camtasia e cel mai bun)