| CristiPrise a întrebat:

Deci am un monitor de 1920x1080 21 inchi, iar in jocul Skyrim am rezolutia 1366x768, ca sa am mai multe FPS-uri. Intrebarea mea este: De ce nu mi se afiseaza pe tot ecranul jocul? Adica in partea dreapta a ecranului este o bara neagra, iar in stanga nu vad tot, gen nu vad tot inventarul in stanga, vad numai putin. Rezolutia este 16:9, nu 4:3. Asa face si pe Warframe, dar pe CS:GO nu e asa.

1 răspuns:
| FlorinBlondu a răspuns:

Salut, pai e normal sa nu se vada complet, incearca 1280x1080