| AlexandruExTreMe a întrebat:

Salut.Deci ascult muzica de obicei cand merg pe stranda, ma plimb etc.Pana acum am folosit casti din acelea mai mici, normale pentru telefon.M-am gandit sa imi cumpar aceste casti: http://www.emag.ro/......ELJ6TBBBM/
Sunt potrivite pentru o plimbare pe afara? Adica nu vreau sa par ciudat

Răspuns Câştigător
| Clantza a răspuns:

Dap, o sa iti placa diferenta de calitate dintre castile mici si astea mari. Si nu o sa arati ciudat, oricum putin conteaza asta, conteaza sa iti placa cum se aud, doar pentru asta iti iei casti, sa asculti muzica, nu? big grin