| MayBeWill a întrebat:

Deci cand vreau sa vizionez un film am o problema : cand dau "fullscreen" incepe sa imi mearga putin in reluare, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Korrawi a răspuns:

Ai codec-uri instalate? Zi-ne si pe ce sistem incerci sa vezi filmul (CPU, placa video), si cu ce player media (windows media player classic, BSplayer, VLC Player), si daca e film HD 1080p.

| MayBeWill explică (pentru Korrawi):

Film online, scuze ca am uitat sa mentionezhappy

| Korrawi a răspuns (pentru MayBeWill):

Incearca asa:
dai right click pe playerul web->settings->Enable hardware acceleration.
Daca e bifat, debifeaza-l si incearca. Daca nu e bifat, bifeaza-l si vezi daca merge mai bine.

5 răspunsuri:
| Geoツ a răspuns:

Incearca prin a descarca un Adobe flash player. happy

| Geoツ a răspuns:

Poate e de la film, incearca sa-l descarci din alta parte sau sa-l vizionezi cu un alt media player. thinking