| eueu_9871 a întrebat:

Am o problema cand vizionez un film, videoclip imaginea imi este data in reluare sau incetinita. Ce asi putea face? multumesc

Răspuns Câştigător
| bitihacy a răspuns:

Daca iti face asa dupa ce ai instalat driverul updatat, iar inainte iti mergea bine, atunci da un roll back la driver.

5 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Iti trebuie instalat driver-ul placii video daca nu te descurci da-mi mesaj

| Alexintunecatul a răspuns:

Mai pune si niste codecuri pe langa driverul ala!

| bitihacy a răspuns:

Iar daca e instalat si updatat, atunci cumpara-ti o alta placa video.

| eueu_9871 explică:

Tocmai am descarcat o nVIDIA noua de pe net si de atunci face asa, dar dupa am instalat cd pc

| eueu_9871 explică:

Ce codecuri?