| Paulicass a întrebat:

Salut deci de exact 2 zile am o problema cu Yahoo numai vad ce scriu eu nici ce scrie altcineva am restartat calculatorul am dezinstalat Yahoo totul s-a intamplat a doua zi dupa ce am luat niste virusi de tip winlogon. exe zlmm. exe dar acei virusi i-am sters si am scanat cu 3 antivirusuri a gasit ceva si i-a sters si pe aia cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Lighto_3101 a răspuns:

Gresita faza cu reinstalul la windows!
Uite ce trebuie sa faceti:

1 Asigurativa ca ati iesit din Yahoo Messenger si ca la-ti inchis
2 click pe Start
3 click pe Run
4 in Run scriem: regsvr32 jscript. dll
5 apasam ok
6 va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript. dll a fost restaurat cu succes si dam ok
7 repetam pasii 2 si 3 iar la pasul 4 de data asta vom scrie: regsvr32 vbscript. dll si procedam ca la pasul 6

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Deschide internet explorer si mergi la adresa
http://www.kaspersky.ro/virusscanner, urmeaza pasii si lasa compul sa fie scanat.Nu o sa mai ai probleme.Succes!

| Magnific a răspuns:

Mdea.Reset la windows. si gata problema big grin asa am patit si eu sau scaneaza pc-ul cu antivirusul si vezi ce se poate salva big grin

| Jump3r a răspuns:

Rudi. 1106@yahoo.com add me... iti fac eu sa mearga