| andreismiley1983 a întrebat:

Salut deci mi-am facut si eu un radio pe sam broardcaster si as vrea sa stiu cum sa sa ascult ce muzica vreau eu adica sa las radio sa mearga dar eu sa ascult alta muzica cum pot sa fac asa cevabig grin? aaa si inca cv cum pot sa-mi schimb vocea? cand dau dedicatie

3 răspunsuri:
| RitaDeluxxxe a răspuns:

Pai alta melodie in sam nu ai cum sa asculti.samul are sus un buton pe care scrie mute, apesi pe el si nu se mai aude muzica pe care o difuzezi la radio. poti asculta muzica in alta parte(winapm, youtube, etc)si vocea ti o poti face mai subtire sau mai groasa in sam.in partea dreapta sus poti da volumul mai tare sau mai incet la microfon.deasupra liniei de volum sunt 2 casute mici si scrie V si S apesi pe S si dedesubt dispare linia de sunet si apare alta linie de unde iti poti subtia sau ingrosa vocea. Funda? big grin

| andreismiley1983 explică (pentru RitaDeluxxxe):

Nu vreau sa asculta alta muzica din sam, din winamp vreau sa ascult ce muzica vreau eu nu ce pun la radio

| RitaDeluxxxe a răspuns (pentru andreismiley1983):

Pai dai muzica in sam pe mute si asculti ce vrei tu...adaugi muzica pe care ti o doresti in winamp si asculti acolo.ti am mai zis sus in stanga este un buton(sa i zic asa)pe care scrie mute, apesi pe el si nu se mai aude muzica din sam.