| anonim_4396 a întrebat:

Deci vrea sa stiu cum as putea sa fac o consola cu un cablu usb care nu are un joystick si nu e nici un model popular (este MT1506) sa fie recunoscuta de PC ca o tastatura ca sa o pot folosi la jocuri care poti folosi decat tastatura, si sa setez butoanele de pe consola sa corespunda cu cele de pe tastatura?
Nu stiu un program sau ceva...

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E ca si consola unui escavator.
Doar daca se cunoaste modelul si daca exista driver pentru el, atuci se poate adapta, altfel nu.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Da dar eu vreau un program care sa o faca sa fie recunoscuta ca o tastatura nu ca o consola unui escavator