| cosmineus a întrebat:

Salut, detin un iPhone 4 ios 7.1.2 si am o problema, cand vreau sa ma conectez la wi-fi trebuie sa fiu exact langa router daca ma indepartez si foarte putin nu mai receptioneaza semnalul si nu e normal pentru ca cu un alt device pot prinde foarte ok dar cu iphone-ul meu trebuie sa fie exact langa router altfel nu prinde semnalul. Orice parere ar ajuta. Multumesc.

1 răspuns:
| halogen001 a răspuns:

Poti incerca sa schimbi canalul routerului sa vezi daca merge mai bine. Oricum nu e OK sa mearga asa de slab iPhonul.